دانلود رایگان چند ویدئو جذاب از سایت chess.com

با سلام و احترام خدمت خوانندگان محترم وبلاگ

با توجه به استقبال خوب مخاطبان وبلاگ از بازیهای سریع و برق آسا (bullet) در سایت chess.com با 3 ویدئوی جذاب و دیدنی از بازیهای سایت شماره 1 جهان یعنی chess.com در خدمت شما هستم.توضیح مختصر هر ویدئو ، در زیر اشاره شده است. میتوانید هر ویدئو را بطور جداگانه دانلود کرده و لذت ببرید.

__________________________________________________________________

ویدئو شماره 1: بین استاد بزرگ Georg Meier با ریتینگ فیده 2641 از کشور آلمان و استاد بین المللی Yaacov Norowitz با ریتینگ فیده 2420 از کشور آمریکا. این دو نفر 6 بار با زمان 3 دقیقه بدون پاداش با هم بازی کردند که نتیجه را میتوانید بعد از دانلود فایل مشاهده کنید.توضیح اینکه در ابتدای فیلم ، استاد بین المللی Yaacov Norowitz به اشتباه استاد بزرگ معرفی شده است.

حجم فایل:51MB

لینک دانلود فایل 

وب سایت رسمی Yaacov Norowitz

__________________________________________________________________

ویدئو شماره 2:بین استاد بین المللی آمریکا Daneil Rensch با ریتینگ فیده 2384 و یک حریف ناشناس ولی قدرتمند از فرانسه با ریتینگ 2215 ( ریتینگ در سایت chess.com) این دو نفر 9 بار با زمان 1 دقیقه بدون پاداش با هم بازی کردند . فیلم را دانلود کنید تا خودتان نتیجه بازی را بینید.توضیح اینکه این مسابقه با تفسیر انگلیسی در هر بازی است.

حجم فایل:30MB

لینک دانلود فایل  

__________________________________________________________________

 

و اما ویدئوی شماره 3:یک مسابقه وحشتناک و کمیاب از دو کامپیوتر موجود در سایت chess.com.مطمئن باشید مشابه این مسابقه را تاکنون ندیده اید. این ویدئو را  به هیچ عنوان از دست ندهید چون ممکن است دیگر تکرار نشود.در این ویدئو به قدرت و سرعت موتور قویتر نگاه کنید، چون تا حدی میتوانید نحوه بازی در شطرنج مدرن و فوق پیشرفته امروزی را درک کنید. توصیه میکنم حرکات بازی را به دقت نگاه کنید و حتی اگر لازم شد فیلم را نگه دارید تابتوانید عمیق تر به بررسی حرکات بپردازید و به قدرت فوق العاده موتورها در سرعت و دقت حرکات پی ببرید.واقعا دیگر عصر رایانه های شطرنجباز فرا رسیده است و حاکمان مطلق دنیای شطرنج شده اند.من یادم هست قبلا به بازیهای شیروف لقب آتش بازی روی صفحه داده بودند. بعد از دیدن ویدئو ، مطمئن باشید نظر شما هم عوض میشود. فقط یک نکته بگم و اون اینکه بازیها با زمان 1''+1' است.

در سایت chess.com موتورهای مختلف با قدرت ریتینگ مختلف دائما در سایت حضور دارند به 2 دلیل:1- بازیکنان با توجه به قدرتشان بتوانند با آنها بازی کنند.2- موتورها با الگوریتمهای پیشرفته ای ، بازی های کلیه بازیکنان مخصوصا ریتینگ های بالای 2000 را جهت جلوگیری از تقلب ، کنترل میکنند.

این مسابقه بین یک موتور با نام computer 4 - impossible  و با ریتینگ 2412 و یک موتور با نام uve- k-own-this -bot و با ریتینگ 2744 بازی شد.این دو موتور ، 13 بار با زمان 1 دقیقه و یک ثانیه پاداش با هم بازی کردند.توضیح اینکه در بازی سیزدهم ، موتور قویتر به دلایل نامعلومی بازی را واگذار کرد. دقیقا بعد از اتمام بازی ، حساب کاربری موتور قویتر ، به دلایل نامشخصی بوسیله سایت مسدود شد؟!!!

حجم فایل: 16MB

لینک دانلود فایل 

مشاهده ویدئو در یو تیو ب 

__________________________________________________________________

شاد و سربلند باشید.

یوسفی 

/ 0 نظر / 180 بازدید