فروش اکانت سایت معتبر chess.com

قبلا در پستهای جداگانه ای (بطور نمونه اینجا - اینجا - اینجا - اینجا ) درباره سایت شماره 1 جهان یعنی chess.com برایتان مطالبی نوشتم.این سایت که مجموعه ای از بهترین منابع آموزشی شامل تمرین تاکتیک ، آموزش استراتژی، معما ، ویدئو های آموزشی ، تمرین یک پوزیسیون خاص با کامپیوتر ، بانک اطلاعاتی و آماری شروع بازی ، کار با مربیان مطرح جهانی ، اخبار مهم در سطح جهان ، بازی آنلاین و مسابقات متعدد با کنترل زمانی های مختلف ، شطرنج از طریق رای (vote) ،تشکیل گروه و تیم ، مرکز خرید آنلاین محصولات جدید شطرنج ،ویرایشگر مخصوص بازی جهت درج بازی در سایت و یا وبلاگ ،صفحه مخصوص دانلود،بازی با کامپیوتر با قدرتهای مختلف، کانال تلویزیونی برای مسابقات مهم ،عضویت اکثر بازیکنان ریتینگ بالای 2600 در سایت مثل ناکامورا ، جوباوا ، واچر و... و از ایران هم خیلی از بازیکنان معروف و اساتید عنوان دار حضور دارند، برگزاری مسابقه بین اعضای برجسته سایت مثل ناکامورا و جورج میر و ... که میتوانید بعد از عضویت پایه از بعضی از امکانات آن بهره مند شوید.ولی اگر میخواهید از اکثر امکانات سایت بهره مند شوید میبایست عضویت خود را به Gold و یا Platinum و یا Diamond تغیر دهید.قیمت های 3 نوع عضویت با توجه به دلار 3400 تومانی و برای مدت یکسال بطور تقریبی بشرح زیر است:

1- نوع gold ------ قیمت  حدودا 130000 تومان

2- نوع Platinum ------ قیمت حدودا  210000 تومان

3- نوع Diamond ------ قیمت حدودا 390000 تومان

برای شناخت تفاوت این عضویتها اینجا را مشاهده کنید.

از مزایای اصلی و مهم این سایت میتوان به 2 مورد اشاره کرد:

1- سیستم ریتینگ دهی این سایت ، بر مبنای سیستم ریتینگ دهی جدید یعنی glicko میباشد که بسیار دقیقتر از سیستم ریتینگ elo در فیده است. با توجه به تجربه شخصی ، ریتینگ کسب شده در نوع استاندارد (15 دقیقه به بالا)سایت ، تقریبا با 70+ ویا 70- نسبت به ریتینگ واقعی است. یعنی اگر ریتینگ شخصی در نوع استاندارد (15 دقیقه به بالا)سایت مثلا 1840 باشد ، ریتینگ واقعی او 70 واحد بیشتر و یا 70 واحد کمتر است.به همین طریق میتوان به محدوده قدرت تقریبی بازیکن رسید. این روش برای بازیکنانی خوب است که ریتینگ ندارند و قصد دارند در مسابقات به ریتینگ خوبی دست یابند. این دسته از بازیکنان میتوانند ابتدا عضو سایت شده ، و نوع استاندارد را بازی کنند .بعد از تقریبا 100 بازی محدوده ریتینگ بدست میآید و اگر ریتنگ اخذ شده مطلوب نبود میتوانند بعد از مطالعه و اموزش بیشتر ، نسبت به شرکت در مسابقه اقدام کنند.

2- با توجه به وجود تقلب در سایتهای آنلاین شطرنج ، این سایت چندین موتور مختلف به همراه الگوریتمی محرمانه جهت جلوگیری از تقلب و ضایع شدن حق بازیکنان در سایت قرار داده است . این موتورها دائما بازیهای بازیکنان سایت را زیر نظر داشته و در صورت وجود و اثبات تقلب توسط سایت ، حساب بازیکن مسدود میشود.ذکر این نکته ضروریست و آن اینکه اکثر سایتهای شطرنجی به جزء سایت chess.com ، برنامه پیشرفته ای برای جلوگیری از تقلب در بازیهای آنلاین ندارند.

با توجه به اینکه تاکنون برای چندین بازیکن مطرح کشوری از جمله 2 بازیکن مرحله نهائی قهرمانی کشور این عضویت ها فعال شده است ، سایر علاقمندان نیز در صورت تمایل میتوانند برای خرید به شماره 09151867971 به نام یوسفی تماس حاصل نمایند تا نسبت به فعالسازی عضویت آنها اقدام شود. 

/ 0 نظر / 321 بازدید